Hakkımızda

Hekimler gerçekten deneyimli ve iyi mi?

Kliniğin donanımı ileri mi?

Tedavileriniz özenle ve başarıyla yerine getirilebilecek mi?

Hepsinden önemlisi tedavi sonrası yeterli destek veriliyor mu?


Merak ettikleriniz ve tedavi detaylarınız için bize danışıp tüm süreç ve fiyatlar hakkında bilgi aldıktan sonra karar verebilirsiniz.

Elita tüm Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Branşlarından uzman hekimlerin çalıştığı bir merkez olarak hizmet vermektedir. Hastalarımızın çoğunluğu daha önce kliniğimizde tedavi olmuş eski hastalarımızın refaransıyla bize başvurmaktadırlar.Kliniğimizdeki doktorların çoğu aynı zamanda kliniğin kurucuları olup uzun dönemde değişiklik göstermeyecektir. Hekimlerimiz bu sorumluluk bilinci altında tedavilerini gerçekleştirmektedir. Yaptığımız tedavilerden hastalarımızın memnun kalması ve bizi referans göstermesi kurumumuz açısından son derece önemlidir.

Kliniğimizde ilk muayenenizden sonra hekim ve klinik kalitemizi değerlendirerek tedavi kararınızı değiştirebilir, randevularınızı iptal edebilirsiniz. Tedavi süresince hekim değiştirme hakkınız da var. Takdiri size bırakıyor, kararınızı saygıyla karşılıyoruz.

Elita Diş Kliniği, inovatif bir kliniktir. Yüklendiği bu ayrıksı misyonun bilincinde olan Elita , bilimsel çalışmalarına aralıksız devam ederek, nitelikli hizmetlerini sosyal projeler ve programlar ile birleştirerek sektöre değer katmaya devam etmektedir. Sektörün önde gelen markaları ile çeşitli projelerde kapsamlı iş birlikleri yapmaktadır ve bu firmalara danışmanlık sunmaktadır.

ELİTA Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Bursa'nın Özlüce semtinde 2017 yılında kurulmuş olup , Dişhekimliği'nin

* Oral diagnoz,

* Radyoloji,

* Periodontoloji,

* Cerrahi ,

* İmplantoloji,

* Protez,

* Endodonti,

* Tedavi,

*Pedodonti ve

*Ortodonti dallarında ( yani tüm branşlarda) hizmet vermektedir.

Etiketler: Bursa diş kliniği, Bursa diş hekimi, Bursa implant, Bursa implant tedavisi, bursa estetik diş hekimliği,bursa diş beyazlatma, diş hastanesi bursa,uzman diş hekimi bursa, dental hizmetler bursa,,bursa diş uzmanları,özlüce ertuğrulkent diş, en iyi diş hekimi bursa,lamina zirkonyum kaplama protez uzmanı diş bursa , bursa diş hastanesi, hürriyet meydan diş kliniği, bursanın en iyi diş hekimi, horlama protezi, bursa diş hekimleri odası , nilüfer diş ,türk diş hekimleri birliği, denta dental turizim.bursanın en iyi diş hekimi tavsiyesi, bursanın ilk ve tek a tipi diş polikliniği, bursa ağız ve diş sağlığı merkezi, nilüfer diş hastanesi , klinik , 11 klinik diş kliniği plus bursa , türkiyenin en iyi diş hekimi ,elitdiş bursa bursa elit diş kliniği bursa bursa diş diş elita diş bursa elita diş polikliniği bursa bursa elit diş ağız ve diş sağlığı polikliniği Koray dönmez diş hekimi bursa bursa hastanesi bursa diş hastanesi bursa gülüş tasarımı yapan diş hekimi çene cerrahı ortodonti uzmanı özlüce uzman diş hekimi Bursaspor elit’A DİŞ kliniği dünyaklinik diş hastanesi randevu pedodonti çocuk diş hekimi bursa lüx lüks diş kliniği uygun fiyatlı diş polikliniği altınşehir özlüce Ertuğrulkent görükle hasanağa kayapa toki alattinbey gemlik Mustafakemalpa dent mudanya diş Orhaneli yıldırım Mudanya diş polikliğniği hekimi ağız ve diş sağlığı merkezi Fethiye nilüfer diş polikliniğide dental ilan özel elit öğretim kursu özel elit özel öğretim kursu